Klimatyzatory pokojowe

ARTCOOL Galeria Inverter V

 

Model:  ( A09AW,  A12AW  )

Zdrowie, dobre samopoczucie i środowisko przyrodnicze  wartości które są chronione dzięki urządzeniom klimatyzacyjnym LG. Pro-ekologiczne czynniki chłodnicze, redukcja zużycia energii elektrycznej,  innowacyjne rozwiązania technologiczne, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo, niezawodność, perfekcyjna harmonia z Twoim stylem życia.

 

 

ARTCOOL Libero Inverter V

 

Model : (  CA09AW, CA12AW, CA18AW, CA24AW  )

Produkty LG są liderami światowego rynku urządzeń klimatyzacyjnych, wyróżnia je doskonała wydajność chłodzenia oraz niski poziom hałasu, na przykład w modelu CA09AW tylko 19 dB. Gdy dodamy jeszcze rozbudowaną filtrację powietrza, eliminację cząsteczek kurzu, usuwanie źródła pleśni, automatyczne oczyszczanie czy odświeżanie to mamy prawdziwe  dzieło sztuki inżynierskiej.

 

 

LIBERO-E  Inverter V

 

Model: (  E09SQ, E12SQ, E18SQ, E24SQ  )

Dzięki technologi inverterowej wydajność znacznie wzrasta, przedłużając jednocześnie żywotność klimatyzatora w efekcie są one bardziej niezawodne i tańsze w eksploatacji. Libero-E o wydajności 9k-24k mają klasę energetyczną A, to oznacza oszczędność energii aż do 60 % ( w trybie grzania i chłodzenia ) i są kompatybilne z systemami inverterowymi  multi.

ŚCIENNY  Inverter V

Model: (  S30AW, S36AW )

Klimatyzatory ścienne pokojowe  posiadają optymalną kontrolę chłodzenia i grzania, 4 kierunkowy wypływ powietrza co daje swobodę wyboru miejsca instalacji i może oszczędzić dużo przestrzeni w Twoim biurze lub domu. Dzięki zastosowaniu specjalnej podpórki oraz zwiększonej przestrzeni na rurki, montaż jak i serwis jest szybszy i  dużo łatwiejszy.

Ścienny ON/OFF

Model: (  S09AHP, S12AHP, S18AHP, S24AHP  )

Nowoczesne systemy klimatyzacji LG charakteryzują się cichą i wydajną pracą, przy  jednoczesnym zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska człowieka. Model ścienny on/off to połączenie klasycznej stylizacji, prostej i łatwej obsługi z nowoczesną technologią i doświadczeniem, idealne rozwiązanie dla każdego.