Pomiary wentylacji, odbiory, sanepid

Mając na uwadze Państw potrzeby i oferując najwyższą jakość kompleksowych usług z zakresu wentylacji, oferujemy profesjonalne pomiary wentylacji mechanicznej. Pomiary to ważny element odbioru instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Bardzo często, protokół z tych czynności jest wymagany podczas składania podań o odbiór sanitarno – higieniczny obiektu na potrzeby sanepidu, a także przy odbiorach przez nadzór budowlany. Pomiary mają na celu sprawdzenie, czy system wentylacji pracuje zgodnie z założonymi parametrami pracy. Podczas pomiaru zapoznajemy się z urządzeniami oraz dokumentacją techniczną, ustalamy metody pomiarowe i dokonujemy pomiaru m.in. kubatury pomieszczenia czy też prędkości powietrza.

W naszej codziennej pracy posługujemy się profesjonalnym sprzętem, dlatego otrzymujecie Państwa gwarancję dokładności dokonywanych pomiarów. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie miasta Warszawa oraz jej okolic, jednak dojedziemy do Klienta do każdej innej miejscowości. Jeżeli macie Państwo więcej pytań dotyczących naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

pomiary wentylacji

Nasza firma oferuje również projekty i montaż instalacji wentylacyjnych, współpracując z wiodącymi specjalistami z branży, a w tym m.in. z rzeczoznawcami sanepidu i projektantami, dostarczająmy Państwu rozwiązania skrojone na miarę potrzeb.

Copyrights © 2021 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio