Chłodnie, komory chłodnicze

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji także w zakresie realizacji profesjonalnych mroźni i chłodni na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego . Korzystamy z produktów wiodących producentów komór chłodniczych, które zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów okresowego serwisowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokowydajne urządzenia, które dobieramy w zależności od spodziewanego budżetu na inwestycję oraz samych oczekiwań klienta.

Komory chłodnicze - na indywidualne zamówienie

Oferujemy niestandardowe komory chłodnicze zaprojektowane z myślą o konkretnych potrzebach. Wykonane przez naszą firmę komory chłodnicze mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań i zapotrzebowania. Oferujemy również szereg funkcji i opcji, w tym regulowane półki, ruchome ściany i inne, dzięki czemu dostarczamy komory chłodnicze spełniające potrzeby każdego klienta.

Nasze komory zapewniają maksymalną wydajność chłodzenia, umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności przez długi czas. Nasze komory są również energooszczędne, co pozwala zaoszczędzić na kosztach energii.

Chłodnie Warszawa

W ofercie naszej firmy znajdują się profesjonalne mroźnie, chłodnie, komory chłodnicze, a także lady i szafy chłodnicze. Podczas realizacji korzystamy z produktów od wiodących producentów, co zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracy w różnych warunkach. Co ważne, projektując dla Państwa odpowiednie rozwiązania z zakresu chłodnictwa, bierzemy pod uwagę przeznaczenie chłodni, miejsce ich usytuowania oraz budżet, jakim Państwo dysponujecie po to, aby dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. W zależności od potrzeb, świadczymy wsparcie merytoryczne zarówno przy doborze, instalacji agregatorów chłodniczych, instalacji wód lodowych, a także serwis zainstalowanych urządzeń. Dostarczamy i montujemy chłodnie głównie na terenie Warszawy i okolic, ale jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miasta w Polsce, aby zrealizować dla Państwa zlecenie.

chłodnia
witryny chłodnicze

Chłodnie - obsługa posprzedażowa i serwis

W zakresie naszych usług znalazł się również montaż oraz serwis i naprawę chłodni, a także profesjonalne komory chłodnicze. Zdobyte przez wszystkie lata naszej działalności doświadczenie, pozwoliło nam zaoferować Państwu kompleksowe usługi w zakresie realizacji profesjonalnych mroźni i chłodni. Po konsultacji z Państwem, dokonamy zaprojektowania i budowy chłodni tak, aby uwzględniała ona wszystkie potrzeby stawiane jej w danym pomieszczeniu i jak najlepiej spełniała swoją funkcję. Podstawowym zadaniem tego typu konstrukcji jest przechowywanie różnego rodzaju produktów spożywczych, a swoje zastosowanie znajdą m.in. w takich miejscach jak hurtownie, magazyny, sklepy czy hotele. Gwarantujemy niezawodność oraz bezpieczeństwo oferowanych chłodni, ponieważ korzystamy z produktów wiodących producentów. Rodzaj urządzeń dobieramy indywidualnie w zależności od oczekiwań Klienta oraz przeznaczonego na projekt budżetu. Dodatkowo, świadczymy wsparcie merytoryczne przy doborze oraz instalacji agregatorów chłodniczych i całych instalacji wód lodowych. Zlecenia realizujemy głównie na terenie Warszawy i Mazowsza, ale jesteśmy w stanie dojechać do Państwa w każde miejsce na terenie kraju.

Urządzenia chłodnicze dla restauracji

Z myślą o obsłudze lokali gastronomicznych, barów i sieci spożywczych odpowiadamy także za dostarczanie kompletnych modułów szaf i lad chłodniczych. W zależności od potrzeb, świadczymy także wsparcie merytoryczne przy doborze oraz instalacji agregatorów chłodniczych oraz całych instalacji wód lodowych.

Nasi fachowcy służą pomocą w zakresie instalacji chłodniczych w restauracjach i lokalach gastronomicznych na terenie całego miasta Warszawy oraz Mazowsza; w przypadku większych inwestycji, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej części Polski.

restauracja - wentylacja, klimatyzacja, chłodnie

Copyrights © 2021 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio