Klimatyzacja Warszawa
Projekty, montaż, serwis

Kompleksowe usługi klimatyzacyjne w Warszawie - od projektu przez dostawę i montaż urządzeń, po rozruch, serwis i naprawę klimatyzacji.

Klimatyzacja Warszawa
Projekty, montaż, serwis

Kompleksowe usługi klimatyzacyjne w Warszawie - od projektu przez dostawę i montaż urządzeń, po rozruch, serwis i naprawę.
montaż klimatyzacji domowej

KLIMATYZACJA DO DOMÓW I MIESZKAŃ

Zadbamy o dobry klimat w Państwa domu lub mieszkaniu. Dobieramy klimatyzator do potrzeb klienta i na każdą kieszeń.
serwis klimatyzacji obiektów komercyjnych

KLIMATYZACJA OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Oferujemy projektowanie instalacji oraz montaż klimatyzacji w biurach, sklepach, warsztatach, obiektach przemysłowych itp..
serwis klimatyzacji

SERWIS I NAPRAWA KLIMATYZACJI

Zapewniamy serwis, konserwację, przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, a także naprawę klimatyzatorów.
Jesteśmy nastawieni na jakość świadczonych usług. Montaż, serwis, oraz naprawy klimatyzacji odbywają się na najwyższym poziomie.
Jesteśmy certyfikowanym monterem klimatyzacji najlepszych producentów: Mitsubishi, Panasonic, Daikin, Samsung, Gree
Naszym Klientom oferujemy wyłącznie systemy klimatyzacji wysokiej jakości, sprawdzone w użytkowaniu.

Klimatyzatory z montażem Warszawa - Oferta i cennik

Nasza oferta z zakresu klimatyzacji w Warszawie jest stworzona jest z myślą o Klientach, którzy poszukują sprawdzonego i kompleksowego wykonawcy klimatyzacji. Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów najlepszych marek, w tym klimatyzatory split, multisplit, podstropowe, konsolowe czy kasetonowe. Zapewniamy profesjonalną usługę montażu w różnego typu obiektach, zarówno domach, mieszkaniach, apartamentach prywatnych, jak i obiektach komercyjnych, zakładach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Każdy producent z naszej oferty posiada urządzenia w różnych przedziałach cenowych, w tym również tanie klimatyzacje. Sprawdź naszą ofertę i cennik.

Kliknij w logo poniżej, żeby pobrać katalog i cennik

Panasonic
Samsung
Daikin
Mitsubishi
Gree

Klimatyzacja Warszawa – gdzie pracujemy

Szukasz fachowców od klimatyzacji na terenie Warszawy, którzy wykonają dla Ciebie montaż klimatyzacji w domu, biurze lub zakładzie przemysłowym? Skorzystaj z naszej oferty. Wykonujemy kompleksową usługę dostawy i montażu klimatyzacji. Zapewniamy szybką i sprawną realizację.

Montujemy klimatyzację we wszystkich dzielnicach Warszawy:

Mokotów, Rembertów, Wesoła, Wilanów, Włochy, Żoliborz, Ursus, Wawer, Ochota, Białołęka, Śródmieście, Bemowo, Targówek, Bielany, Wola, Ursynów, Praga-Północ, Praga-Południe.

Świadczymy usługi klimatyzacji także w podwarszawskich gminach, m.in.:

Piaseczno, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Legionowo, Jabłonna, Nieporęt, Halinów, Sulejówek, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Pruszków, Błonie, Izabelin, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Radzymin, Marki, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Żyrardów.

BAKBUD Systemy klimatyzacji

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych i kompleksowych instalacjach klimatyzatorów wiodących producentów, które gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach. Bogate doświadczenie naszych specjalistów pozwoliło nam na stworzenie oferty, którą dopasujemy do Państwa indywidualnych preferencji oraz oczekiwań kosztowych. Tania klimatyzacja nie musi oznaczać niskiej jakości.

Realizujemy zamówienia na klimatyzatory oraz ich montaż w pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych, a także rozbudowanych kompleksach komercyjnych. Produkty, które wchodzą w skład naszej oferty, to urządzenia o podwyższonej jakości wykonania, a dzięki bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami, nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. klimatyzatorów marek: LG, Mistral, Fujitsu, Daikin, Samsung, Mitsubishi, Toshiba, Panasonic, Gree oraz wielu innych.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, dlatego poza sprzedażą i montażem klimatyzatorów, jesteśmy do dyspozycji także w zakresie regularnego serwisowania sprzętu przy zachowaniu optymalnych cen.

Dostawa, montaż i serwis klimatyzacji w Warszawie

Ofertę instalacji i serwisu klimatyzacji kierujemy przede wszystkim do klientów województwa mazowieckiego i miasta Warszawy, ale w zależności od potrzeb i skali inwestycji, jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa na terenie całej Polski.

Naszą profesjonalną obsługę w zakresie dostarczenia, montażu i serwisu klimatyzatorów potwierdzają setki zadowolonych klientów. Wierzymy, że wysoka staranność o jakość obsługi pozwala nam na utrzymywanie relacji partnerskich z odbiorcami naszych produktów i dostarczanie im rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy Państwa do złożenia naszym specjalistom zapytania ofertowego i skorzystania z naszych usług serwisowych.

Przedstawienie kosztorysu i dojazd do Państwa jest bezpłatny.

Rodzaje systemów klimatyzacji - jaki wybrać?

Klimatyzatory w zależności od rodzaju, poza podstawą funkcją schładzania powietrza, pozwalają także na nagrzewanie pomieszczeń. Każdy z nich różni się ceną, wydajnością oraz poziomem funkcjonalności. Jakie są rodzaje klimatyzatorów i jak wybrać najbardziej optymalny system dla naszych potrzeb?

Podstawową klasyfikacją klimatyzatorów jest ta ze względu na budowę. Wyróżniamy:

Kompakt (inaczej klimatyzatory monoblokowe): najpopularniejsze i jednocześnie najtańsze klimatyzatory dostępne na rynku o przeciętnej wydajności. Chętnie stosowane w mniejszych pomieszczeniach, w których nie istnienie możliwość instalacji większego osprzętu.

Split (inaczej klimatyzatory dzielone): wydajne klimatyzatory złożone z dwóch podzespołów, tj. zewnętrznej sprężarki oraz parownika. Występują z systemami elektronicznymi lub hydraulicznymi.

Multi-split: rozbudowane moduły klimatyzacyjne, które zbudowane są z jednej zewnętrznej sprężarki oraz kilku wewnętrznych urządzeń schładzających.

Promocje

Aktualnie brak promocji, skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną wycenę klimatyzacji.

Polecane klimatyzacje z naszej oferty

Klimatyzatory Samsung Wind-Free

Technologia chłodzenia Wind-Free, zastosowana w najnowszych klimatyzatorach firmy Samsung, delikatnie i równomiernie rozprowadza świeże powietrze przez tysiące mikrootworów, tworząc wrażenie “powietrza nieruchomego”. Umożliwia ona komfortowe życie, pracę i wypoczynek bez nieprzyjemnych zimnych przeciągów.

klimatyzacja samsung windfree comfort

Samsung Wind-Free Comfort

klimatyzacja samsung windfree comfort cechy

  • nowa sprężarka z technologią Digital Inverter Boost dla zwiększenia efektywności energetycznej,
  • wyposażona w moduł komunikacyjny NASA,
  • rozwiązania do budynków mieszkalnych (RAC) w zakresie wydajności 2,5 – 6,8 kW,
  • urządzenie typu Multisplit FJM w zakresie wydajności 2,0 – 6,8 kW.

Copyrights © 2020 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio