Rekuperacja

Nasza firma odpowiada za profesjonalne wdrożenia systemów wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych przy wykorzystaniu rekuperatorów wiodących producentów.

Zajmujemy się pełnymi wdrożeniami, dzięki czemu nasi specjaliści mają bezpośrednią kontrolę nad przebiegiem realizacji zlecenia od etapu wykonania indywidualnego projektu systemu wentylacji, przez dobór dedykowanego osprzętu, aż do jego uruchomienia.

Nasz zespół wykorzystuje najwyższej jakości materiały, a przy tym zapewniają fachową obsługę na każdym etapie wykonawstwa. Pozostajemy do Państwa dyspozycji także w zakresie serwisu, a w tym m.in. czyszczenia centrali, okresowej wymiany filtrów oraz pozostałych podzespołów eksploatacyjnych.

Z powodzeniem realizowaliśmy już kompletne systemy rekuperacji w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych w oparciu o sprzęt o zróżnicowanej wydajności, ułatwiając wentylację w miejscach o dużym natężeniu hałasu oraz budynkach narażonych na nadmierne zawilgocenie. Zaprojektowane przez naszą firmę instalacje gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę oraz wysoki komfort użytkowania.

rekuperacja

Promocje

Aktualnie brak promocji, skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną wycenę rekuperacji.

Copyrights © 2020 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio