Wentylacja przemysłowa

Projekty wentylacji oraz montaż instalacji wentylacyjnych w zakładach przemysłowych, halach magazynowych oraz innych obiektach komercyjnych.

Możemy zaprojektować każdy system wentylacyjny na potrzeby przemysłu. Zamawiając u nas projekt i montaż wentylacji przemysłowej masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
wentylacja w restauracji
wentylacja w restauracji

Wentylacja przemysłowa Warszawa

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, odpowiadając za dystrybucję centrali wentylacyjnych o różnym przeznaczeniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie mniejszych i jak i większych inwestycji przemysłowych. Gwarantujemy wysoką sprawność rozbudowanych centrali modułowych, które są wykorzystywane w halach produkcyjnych.

Odpowiadamy za fachowe instalacje wentylacyjne, współpracując z wiodącymi specjalistami z branży, a w tym m.in. z rzeczoznawcami sanepidu i projektantami, dostarczając Państwu rozwiązania skrojone na miarę potrzeb.

Ofertę instalacji wentylacji kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego, ale w zależności od potrzeb i skali inwestycji, jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa na terenie całej Polski.

Nasi specjaliści zajmują się także profesjonalnymi pomiarami skuteczności oraz hałasu zainstalowanych systemów wentylacyjnych.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Nasi specjaliści w krótkim czasie odpowiedzą na wszelkie Państwa wątpliwości.

Copyrights © 2021 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio