Wentylacja

Projekty wentylacji oraz montaż instalacji wentylacyjnych w zakładach przemysłowych, restauracjach, sklepach oraz innych obiektach komercyjnych.

Możemy zaprojektować każdy system wentylacyjny. Zamawiając u nas masz pewność, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Zaufaj naszemu doświadczeniu.
wentylacja w restauracji
wentylacja w restauracji

Profesjonalne projekty wentylacji zgodne z wymogami sanepidu

W ofercie uzupełniającej naszej firmy znajdą Państwo także usługi związane z dziedziny wentylacji.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, odpowiadając za dystrybucję centrali wentylacyjnych o różnym przeznaczeniu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie mniejszych i jak i większych inwestycji. Gwarantujemy wysoką sprawność rekuperatorów instalowanych w domach jednorodzinnych, a także kompletnych, rozbudowanych centrali modułowych, które są wykorzystywane w wiodących sieciach sklepów, galeriach handlowych, zakładach przemysłowych oraz pozostałych obiektach użytkowych.

Odpowiadamy za fachowe instalacje wentylacyjne, współpracując z wiodącymi specjalistami z branży, a w tym m.in. z rzeczoznawcami sanepidu i projektantami, dostarczając Państwu rozwiązania skrojone na miarę potrzeb.

Ofertę instalacji wentylacji kierujemy przede wszystkim do klientów województwa mazowieckiego i miasta Warszawy, ale w zależności od potrzeb i skali inwestycji, jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa na terenie całej Polski.

Nasi specjaliści zajmują się także profesjonalnymi pomiarami skuteczności oraz hałasu zainstalowanych systemów wentylacyjnych.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Nasi specjaliści w krótkim czasie odpowiedzą na wszelkie Państwa wątpliwości.

Copyrights © 2020 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio