Montaż klimatyzacji

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi montażu klimatyzacji do pomieszczeń mieszkalnych, użytkowych oraz przemysłowych na terenie miasta Warszawy i najbliższej jej okolicy. Odpowiadamy za profesjonalne, trwałe instalacje jednostek zewnętrznych i wewnętrznych, dobór urządzeń klimatyzacyjnych, ale nasi specjaliści pozostają także do Państwa dyspozycji w zakresie fachowego doradztwa technicznego.

W ramach montażu zespołów klimatyzacyjnych, zapewniamy kompletne podłączenie instalacji elektrycznej i freonowej, sprawdzenie szczelności układu oraz wytworzenie próżni, a także wypełnienie systemu czynnikiem schładzającym. Gwarantujemy również profesjonalny montaż odprowadzania skroplin, uruchomienie jednostki, a także skrócone przeszkolenie użytkowników z obsługi klimatyzacji.

Proponowane przez nas urządzenia dostosowujemy do indywidualnych preferencji użytkowników, a także przeznaczenia pomieszczenia oraz pozostałych parametrów technicznych.

Zapewniamy kompleksową obsługę, z powodzeniem podejmując się i realizując nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane systemy klimatyzacyjne. Współpracując z wiodącymi dystrybutorami i producentami, proponujemy Państwu tylko sprawdzone rozwiązania rynkowe i osprzęt o podwyższonej jakości wykonania.

Na indywidualne życzenie i przy odpowiedniej skali inwestycji, jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski.

Zadzwoń i zapytaj szczegóły: 690 955 211

Copyrights © 2020 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio