Klimatyzacja Samsung

Kompleksowe usługi instalacji klimatyzacji Samsung w Warszawie - od projektu przez dostawę i montaż urządzeń, po rozruch, serwis i naprawę.

Klimatyzatory Samsung – oferta i cennik

Klimatyzacja Samsung to szeroka gama systemów klimatyzacji do biura, domu lub mieszkania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem klimatyzatorów Samsung. Świadczymy usługi montażu klimatyzacji Samsung w Warszawie.

klimatyzacja Samsung

Firma Samsung jest znana m.in. z produkcji wysokiej jakości klimatyzatorów do zastosowań domowych i biur, do produkcji których sięga po innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zostały już wielokrotnie nagrodzone. Oferowane produkty są cenione za wysoką jakość, prostą i intuicyjną obsługę, przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy, energooszczędność.

Klimatyzacja Samsung dla domu i biura – innowacyjne rozwiązania dla każdego

W każdej firmie potrzebna będzie wydajna klimatyzacja, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania renomowanej marki. Klimatyzatory komercyjne Samsung z serii CAC zostały wyposażone w nowoczesne technologie pozwalające zaoszczędzić koszty związanie ze zużyciem energii elektrycznej, jednocześnie zapewniają cichą pracę, komfort i wysoką sprawność. Do wyboru są modele kasetonowe lub kanałowe, układy multi FJM i niezawodne systemy DVM ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. W zależności od potrzeb można dobrać do jednostki zewnętrznej CAC jednostkę wewnętrzną w postaci klimatyzatora ściennego lub kasetonowego 360 czy Wind -Free. Jedną z zalet urządzeń marki Samsung jest szeroki nawiew, dzięki któremu powietrze jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca w pomieszczeniu. Najnowsze modele zapewniają szybkie chłodzenie powietrza, a zwiększony zakres jego strugi gwarantuje optymalny mikroklimat w całym wnętrzu.

Klimatyzatory Samsung świetnie sprawdzają się w domowych wnętrzach, mogą być wyposażone w funkcję nie tylko chłodzenia, ale też ogrzewania. Bogactwo i różnorodność asortymentu pozwala na idealne dopasowanie urządzenia do potrzeb użytkowników i typu budynku – można wybrać model dedykowany do mieszkania, domu wolnostojącego, w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Zastosowane w klimatyzatorach filtry VIRUS Doctor poprawiają jakość powietrza, eliminując zanieczyszczenia biologiczne. Domownicy mogą oddychać świeżym i czystym powietrzem, co sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Copyrights © 2021 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio