Serwis klimatyzacji Warszawa

Zadzwoń: 690 955 211

Poza instalacjami systemów klimatyzacyjnych, nasza firma specjalizuje się także w profesjonalnym serwisowaniu osprzętu klimatyzacji. Nasz zespół tworzą specjaliści z branży o odpowiednich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, którzy służą pomocą techniczną i merytoryczną w bardzo szerokim zakresie.

Gwarantujemy terminową i wysokiej jakości obsługę. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa oczekiwań i potrzeb, proponując kompleksowy serwis urządzeń oraz podzespołów w instalacjach klimatyzacyjnych.

W ramach usługi serwisowania klimatyzacji, odpowiadamy za kompletny pomiar temperatur, mycie parowników, kontrolę zabrudzeń filtrów w jednostkach zewnętrznych i wewnętrznych, pomiar ciśnienia gazu, kalibrację urządzenia oraz sprawdzanie drożności grawitacyjnych układów skroplin, a także doglądanie stanu sterowników i szczelności łączeń freonowych.

Naszą ofertę serwisu klimatyzacji kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego, ale w zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie dotrzeć także do innych części Polski.

Podczas przeglądu okresowego klimatyzacji wykonujemy:

Czyszczenie filtrów
Czyszczenie filtrów jednostek wewnętrznych i zewnętrznych
Dezynfekcja
Dezynfekcja wymienników, bezpiecznym i biodegradowalnym preparatem, który niszczy prątki, bakterie, wirusy oraz grzyby. Używany preparat nie powoduje szkodliwych oparów, jest bezpieczny, może być stosowany w szpitalach.
Kontrola szczelności
Kontrola szczelności odpływu skroplin i szczelności układu ciśnieniowego
Kontrola parametrów pracy
https://klimawent-warszawa.pl/wp-content/uploads/2018/01/post_11.jpg

Copyrights © 2021 | BAKBUD INSTALL Systemy Klimatyzacji

Wykonanie 2R Studio