serwis klimatyzacji

Poza instalacjami systemów klimatyzacyjnych, nasza firma specjalizuje się także w profesjonalnym serwisowaniu osprzętu. Nasz zespół tworzą specjaliści z branży o odpowiednich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, którzy służą pomocą techniczną i merytoryczną w bardzo szerokim zakresie.

Gwarantujemy terminową i wysokiej jakości obsługę. Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa oczekiwań i potrzeb, proponując kompleksowy serwis urządzeń oraz podzespołów w instalacjach klimatyzacyjnych.

W ramach usługi serwisowania, odpowiadamy za kompletny pomiar temperatur, mycie parowników, kontrolę zabrudzeń filtrów w jednostkach zewnętrznych i wewnętrznych, pomiar ciśnienia gazu, kalibrację urządzenia oraz sprawdzanie drożności grawitacyjnych układów skroplin, a także doglądanie stanu sterowników i szczelności łączeń freonowych.

Naszą ofertę serwisowania kierujemy przede wszystkim do klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego, ale w zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie dotrzeć także do innych części Polski.

Zachęcamy Państwa do kontaktu serwis klimatyzacji Warszawa: 604-500-780.

 

serwis klimatyzacji warszawa