Klimatyzatory RAC ścienne

Klimatyzatory ścienne firmy Samsung, są bardo funkcjonalne i nowoczesne, wyróżniają się ciekawym wzornictwem, a szczególnie cenione są za wysoką jakość pracy i działania prozdrowotne. Jednostki wewnętrzne dzięki nowoczesnym technologiom gwarantują czyste i komfortowe warunki powietrzne wewnątrz twojego domu.

 

Seria K

Charakterystyczna forma czarnej perłowej obudowy i unikalna fioletowa głębia wprowadza ekskluzywny wręcz futurystyczny styl w Twoim domu.  Za  pomocą rewolucyjnego systemu oczyszczania powietrza oraz    technologii Inverter, najnowsza seria klimayzatorów zapewni Ci zdrowie i wygode. Wysokiej klasy jonizatory S-plasma i filtry Full HD nie przepuszczają nawet najmnieszch cząsteczek kurzu czy alergenów.

 

Seria E

Klasyczny wzór, który będzie pasował do każdego wnętrza. Elegancki lśniący biały panel z tajemniczym niebieskim światłem to odrobina luksusu i nowoczesności. Klimatyzatory serii E, sprawią że poczujesz się świeżo lekko i przyjemnie. Dzięki katechinowym i dedezodoryzującym filtrom oddychaj kryształowo czystym powietrzem.

 

Seria P+

Seria P + połączenie funkcjonalności i delikatności, to unikatowy wyważony styl gwarantujący dopasowanie do każdego otoczenia. Szara linia idealnie wtapia się w tło urządzenia, nadając mu ciekawy lekko intrygujący wygląd. Jest to bardzo dobre  rozwiązanie dla wymagających klientów, a w dodatku wyjątkowo cicha i energooszczędna jednostka .

 

Seria P

 

Prosty w obsłudze i prosty w wyglądzie, pasuje wszędzie. Idealny do każdego wnętrza w domu, pracy czy biurze, połączenie prostoty i  perfekcji, klasyki i elegancji. Klimatyzator przy którym czujemy się świetnie spowici kojący komfortowym powietrzem.

 

Seria T

Klimatyzator serii T stwarza idealne warunki do pracy i odpoczynku, jest wygodny w obsłudze a rewelacyjna technologia Good’sleep  kontrolująca temperature powietrza podczas snu pozwala cieszyć się komfortowym snem.    Model ten może dać ci poczucie odświeżenia w bardzo przystępnej cenie.