Klimatyzatory Galanz

Model:  VITEC

Nowoczesna stylistyka klimatyzatora Vitec doskonale harmonizuje z każdym wnętrzem, czarny panel podkreśla osobowość i wyjątkowy gust właściciela.
Harmonijne połączenie technologii i modernistycznej sztuki.
Wysokiej jakości urządzenie cieszy się uznaniem wśród naszych klientów od lat, a dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań  urządzenie to posiada doskonałe parametry w zakresie energooszczędności.

 

Model: L6/D6 – Galaxy

Wygodne w obsłudze, niezawodne klimatyzatory Galaxy gwarantują wygodę i perfekcyjne dopasowanie z twoim stylem życia. Czyste powietrze jest bardzo ważnym czynnikiem odpowiadającym za nasze zdrowie, klimatyzatory Galanz są wyposażone w najnowszej generacji filtry, a dzięki funkcji GRZANIE są o wiele bardziej efektywne niż grzanie za pomocą popularnych „farelek”. Cieszmy się komfortowym środowiskiem z klimatyzatorem Galanz Galaxy.

 

Model: Dual split

 

Klimatyzator atrakcyjny o charakterystycznej stylistyce, grzeje i chłodzi wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Galanaz poprawia komfort użytkownika, dostarcza przyjemnego klimatu cicho i oszczędnie. Doskonały do montażu i łatwy do obsługi, idealny do twojego domu dzięki dążeniu  firmy  do pełnej satysfakcji naszych klientów.

 

Klimatyzatory kanałowe

(GD-12HRT/U, GD-18HMR/U, GD-24HMRT/U …)

Zwarta konstrukcja, szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, duży wybór pod względem mocy, wysoka jakość wykonania, łatwość montażu, jedynym problemem może być zużyta bateria w pilocie. Jednym słowem  doświadczenie, nowoczesna   technologia i  profesjonalizm w jednym urządzeniu.

 

Klimatyzatory kasetonowe

( GC-18HR, GC-24HR, GC-36HRS, GC-48HRS)

Urządzenia kasetonowe chłodzące jak i chłodząco-grzejące charakteryzują się łatwością aranżacji, niskim poziomem hałasu oraz nowoczesną  stylistyką. Możliwe jest rozprowadzanie powietrza w czterech kierunkach, idealne rozwiązanie dla dużych pomieszczeń biurowych lub sklepowych.
Duża wydajność chłodzenia i energooszczędność oraz łatwe komponowanie się w nowoczesnych pomieszczeniach sprawia, że przykuwa uwagę.

 

Klimatyzatory przypodłogowo – podsufitowe

( GU-24HRT/AU… )

Wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można zastosować innych modeli ( np. we wnękach podsufitowych, podokiennych ) sprawdza się idealnie. Stworzony z myślą o wymagających daje dużo więcej możliwości aranżacji wnętrz, jednocześnie przy niskim poziomie hałasu. Szczególnie lubiany przez architektów ze względu na swoją wszechstronność.

 

Szafa klimatyzacyjna

Szafę klimatyzacyjną cechuje wysoka jakość wykonania, cicha praca, duża wydajność chłodnicza oraz grzewcza a także elegancki wygląd. Znajduje zastosowanie w dużych pomieszczeniach, salach konferencyjnych, bankietowych, serwerowniach, holach, aulach, kościołach.
Z racji wysokiej jakości urządzenie i łatwości montażu urządzanie cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów.