Agregaty wody lodowej

Chłodnice, skraplacze

Automatyka

Lady i szafy chłodnicze

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji także w zakresie realizacji profesjonalnych mroźni i chłodni. Korzystamy z produktów wiodących producentów, które zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów okresowego serwisowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokowydajne urządzenia, które dobieramy w zależności od spodziewanego budżetu na inwestycję oraz samych oczekiwań klienta.

Z myślą o obsłudze lokali gastronomicznych, barów i sieci spożywczych odpowiadamy także za dostarczanie kompletnych modułów szaf i lad chłodniczych. W zależności od potrzeb, świadczymy także wsparcie merytoryczne przy doborze oraz instalacji agregatorów chłodniczych oraz całych instalacji wód lodowych.

Nasi fachowcy służą pomocą w zakresie instalacji chłodniczych na terenie całego miasta Warszawy oraz Mazowsza; w przypadku większych inwestycji, jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej części Polski.

chłodnictwo warszawa

W ofercie naszej firmy znalazły się również profesjonalne mroźnie, chłodnie, komory chłodnicze, a także lady i szafy chłodnicze. Podczas realizacji korzystamy z produktów od wiodących producentów, co zapewnia wieloletnią, bezawaryjną pracy w różnych warunkach. Co ważne, projektując dla Państwa odpowiednie rozwiązania z zakresu chłodnictwa, bierzemy pod uwagę przeznaczenie chłodni, miejsce ich usytuowania oraz budżet, jakim Państwo dysponujecie po to, aby dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. W zależności od potrzeb, świadczymy wsparcie merytoryczne zarówno przy doborze, instalacji agregatorów chłodniczych, instalacji wód lodowych, a także serwis zainstalowanych urządzeń. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa, ale jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miasta w Polsce, aby zrealizować dla Państwa zlecenie.